Jakie okna klasy premium wybrać do domu?

Wybór okien do domu jest bardzo ważny. OKna są jedne z istotniejszych rzeczy, musza być solidne. Decydując się na wybór okien do domu, warto wziąć pod uwagę nie tylko wygląd estetyczny, ale głównie ich parametry. Kiedyś dużą popularnością cieszyły się okna energooszczędne.
Teraz królują okna pasywne klasy premium o niskim współczynniku przenikania ciepła. To idealne rozwiązanie dla domów pasywnych,
bo pozwalają ograniczyć straty ciepła nawet o 45 %. Okna firmy Krispol fen 82 to najcieplejszy model okien spełniający wymagania w zakresie energooszczędności. Jest to model bezpieczny i trwały, a przede wszystkim dobrze izoluje i są mega szczelne. Okna musza wygłuszać, nie ma opcji by było słuchać co się dzieje na zewnątrz. Nie powinno się słyszeć przejeżdżających samochodów, tramwajów.

Okna są ważne, wpuszczają do środka światło, które budzi nas o poranku i pozwalają wieczorem pokazać jak to słonko się chowa. Pokazują co dzieje się za oknem.

Okna pcv są solidne i gwarantują jakość na wiele lat. Mają niski współczynnik przenikania ciepła. Prawie każdy nowy dom ma już na stałe zamontowane okna pcv, a właściciele tych domów cenią sobie komfort, jaki one dają.
Teraz budując domy stawia się duży nacisk na oszczędność energii, domy pasywne mają temu służyć.Okna w dużej mierze się ku temu przysłużą.

Wybierając okna pasywne sprawdź współczynnik Uw. Określa on ile ciepła wydostaje się przez okno.

 

Dodaj komentarz