Przepowiednie Nostradamusa na 2012 – co nas czeka?

Słonce nie wschodzi, jest ciemno, nastaje koniec świata. Czy wtedy zegar wybije godzinę zero? Odkryte ryciny Nostradamusa o tym mówią i zapisane w czterowierszach przepowiednie, które są wyraźnym ostrzeżeniem.

Ziemia zmaga się z wieloma katastrofami, zagrożeniami – kończące się złoża ropy naftowej, wymierające gatunki, tornada, powodzie, chaos i zagrożenia nuklearne.Czy to zapowiedź czegoś niepojącego – tak. Pojawia się coraz więcej problemów z ekonomią, energią , klimatem, zasobami jedzenia, wodą.

Według Nostradamusa W 2012 słońce znajdzie się w bardzo rzadkim położeniu wobec centrum drogi mlecznej – takie zjawisko można zaobserwować raz na 26tys. lat. W połowie tego cyklu nastąpił koniec epoki lodowcowej i globalne ocieplenie.

Według starożytnych kultur dojdzie do wielkich katastrof, Majowie (znani z rozległej wiedzy na temat astronomii)  to również przepowiedzieli. Wierzyli Oni że wyrównanie słońca i centrum drogi mlecznej będzie miała tragiczne skutki i dojdzie do destrukcji. Kalendarz Żydowski także to potwierdza, że nastąpi koniec świata w roku siedmiotysięcznym (właśnie weszliśmy w siedmiotysiąc-lecie).

Przepowiednie Jasnowidza Nostradamusa były bardzo dokładne i wiele z nich stały się prawdziwe. Przepowiedział wiele wynalazków, zmian w polityce, środowisku, kosmosie, nauce. Dlatego są tak wiarygodne. Treść rycin Nostradamusa porównano z przepowiedniami Majów, które nakładają się na siebie.

NOSTRADAMUS przewidział też problemy z religią, wojnę z Irakiem (dawna Mezopotamia to dzisiejszy Irak).  Kolejna przepowiednia to załamanie na rynkach finansowych, na Wall Street, ekonomiczne załamanie sprawiło paniczny strach. Tak na marginesie, ekonomia wywodzi się z greckiego słowa „oikos” – co oznacza dom.

Nostradamus ostrzega nas przed samozagładą, aby poziom wód nie podnosił, klimat nie wymknął się spod kontroli,nie zapanował głód. Jak nie zmienimy nic to podzielimy los Atlantydy.

NOSTRADAMUS mówi że los człowieka nie jest przesądzony, że jest on w Naszych rękach , nie zależy od wyrytej na kamieniu przepowiedni. Majowie, wielcy naukowcy wiedzieli  jak żyć w zgodzie z naturą i kosmosem. My straciliśmy tę specyfikę.

Kultury rodzą się i odchodzą, cywilizacje powstają i giną. Przetrwamy jeśli posłużymy się współczesną wiedzą i starożytną mądrością.

c.d.n.

Dodaj komentarz