Mellow Form – sklep z meblami ekskluzywnymi

Design we wnętrzach

Spojrzenie na design w Polsce bardzo się zmieniło i nadal ewoluuje. Nadal prym w temacie designu wioda Włosi, ale Polacy w tym temacie z roku na rok coraz więcej się uczą. Potrzeba otaczania się pięknymi rzeczami stanowi coraz większą rolę. Coraz bardziej doceniamy piękno i zalety posiadania pieknych rzeczy w domu.

Piękne wnętrza mają duże znaczenie dla naszego komfortu życia. Chcemy się zrelaksować, poczuć wyjątkowo w otoczeniu pięknych, eleganckich dodatków, mebli. Już nie tylko ładne ciuchy, buty ale też ładna kanapa, stolik kawowy, fotel. Zaczynamy doceniać piękne przedmioty, którymi się otaczamy we wnetrzach.

Oferta Mellow Form

Mellow Form to miejsce, gdzie znajdziesz ekskluzywne meble włoskie. W ofercie mamy luksusowe meble te klasyczne jak i ekskluzywne. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Konstancinie-Jeziornie. Posiadamy meble głównie włoskich projektantów, meble charakteryzuje nowoczesny design, różnorodne wzory i kolory a także trwałość surowców i materiałów z jaki są wykonane. W ofercie mamy meble do przedpokoju, salonu, sypialni, kuchni, łazienki, meble ogrodowe, a także lampy, fotele, kanapy, zegary ścienne itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *